Bybit, Ethena’nın Yenilikçi USDe Stablecoin’ini Entegre Edecek

Hacim bakımından dünyanın en büyük üçüncü kripto borsası olan Bybit, kurumsal ekibinin Ethena Labs ile ortaklığını duyurmaktan gurur duyuyor ve yeni USDe stablecoin’in platformuna entegrasyonunu müjdeliyor.

Ethena’nın sentetik dolar protokolü USDe, geleneksel bankacılık altyapısından bağımsız, merkezi olmayan para için çığır açan bir çözüm sunuyor. Sansüre dayanıklı, ölçeklenebilir ve istikrarlı bir çözüm sunuyor. USDe, Bybit üzerindeki Ether (ETH) teminatını delta-hedging yaparak, ETH getirisinden ödün vermeden tam teminat desteği sağlar.

Bybit, USDe için ilk riskten korunma akışının önemli bir bölümünü ele alarak Ethena’nın stratejisinde çok önemli bir rol oynayacak. Bu ortaklık, dijital para için kripto tabanlı bir çözüm yaratmaya yönelik stratejik bir adımı temsil ediyor.

USDe’nin Bybit’te kullanıma sunulması, kullanıcılara stablecoin varlıklarını kripto tabanlı bir üründe çeşitlendirme fırsatı da sunuyor. Bu, şu anda borsalara hakim olan merkezi stabilcoinlere kıyasla ilişkisiz bir risk profili sunuyor.

Ethena, varlıklarını Bybit’in büyük kurumsal oyuncuların taleplerini karşılayan ticaret altyapısı sağlama taahhüdünü gösteren Bybit’e de bağlı nitelikli saklama kuruluşlarında tutuyor. Gerçekten de, Ethena’nın geleneksel piyasalara benzer şekilde ayrı saklama ve yürütme yaklaşımı ve merkezi likiditeye erişim için borsa dışı saklama kuruluşlarını kullanma taahhüdü, onu sektörde dönüştürücü bir güç olarak konumlandırıyor.

Bybit’in kurucu ortağı ve CEO’su Ben Zhou, “Ethena Labs ile iş birliğimiz, bugün kriptodaki en büyük zorluklardan bazılarını çözme taahhüdümüzü temsil ediyor, özellikle de merkezi olmayan bir stabilcoin yaratma” dedi. “USDe’nin Bybit’e entegrasyonu, stabilcoin tekliflerimizi genişleterek kullanıcılarımıza Birleşik Ticaret Hesabımızdan erişilebilen bir dizi ilişkisiz çözüm sunuyor.”

#Bybit / #TheCryptoArk 

 

 Bybit Hakkında

Bybit, 2018 yılında kurulan ve kripto yatırımcılarının ve tüccarlarının ultra hızlı bir eşleştirme motoru, 7/24 müşteri hizmetleri ve çok dilli topluluk desteği bulabilecekleri profesyonel bir platform sunan ilk beş kripto para borsasıdır. Bybit, Formula 1’in son İnşaatçılar ve Sürücüler şampiyonu Oracle Red Bull Racing takımının gururlu bir ortağıdır.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*