Kartepe Belediyesi Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri, Ramazan Bayramı’nda da ilçenin çınarlarını unutmadı

Kartepe Belediyesi’nin ödüllü projesi olan Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri 11 Ayın Sultan-ı Ramazan-ı Şerif Ayında Kartepeli büyükleri ile iftar sofralarında bir araya gelirken, bayramda da kapılarını çalıp, hediyeleriyle gönüllerine bir kez daha taht kurdular.

BÜYÜKLERE ZİYARET

Ramazan Bayramı’nda Alo Evlat Sağlık Kulübü ekipleri Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman ile bayramlaşması sonrasında Kartepe’nin büyüklerini ziyaret ederek bayramlarını tebrik etti. Büyüklere çikolata ikramında bulunan ekipler, Başkan Kocaman’ın sevgi ve saygılarını ileterek, eski bayram anılarını yad ettiler.

GÖNÜL BAĞIMIZ ÇOK SAĞLAM

Kartepe Belediye Başkanı Av.M.Mustafa Kocaman “Kartepemizde yaşayan büyülerimiz her zaman bizlerin baştacıdır. Onların yüzlerinin gülmesi duaları bizlerin en büyük mutluluğudur. Büyüklerimizle iftar sofralarında bir araya gelen ekiplerimiz her zaman onların yanındayız. Kartepeli büyüklerimizle gönül birlikteliği içerisindeyiz. Gönül bağımız çok sağlam. Onlardan güç alıyor yine onlar ve geleceğimiz olan evlatlarımız için daha çok çalışıyoruz” açıklamasında bulundu.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*