Kemalpaşa Belediyesi, 2025-2029 dönemini kapsayan stratejik plan hazırlıklarına hız verdi

Belediye Başkanı Mehmet Türkmen yönetiminde gerçekleştirilen ilk toplantıda, belediyenin üst yönetimi ve birim müdürleri bir araya geldi.

HER ADIMDA ADALET

Başkan Mehmet Türkmen, toplantıda yaptığı konuşmada, önümüzdeki 5 yıl boyunca uyum içerisinde çalışmayı hedeflediklerini belirtti. Türkmen, “Kemalpaşa’nın geleceğini planlarken, her adımda adalet, eşitlik ve liyakati gözeterek ilerleyeceğiz. Hepinizden beklentim, görevlerinizi en iyi şekilde yerine getirmeniz ve bu süreçte çözüm odaklı olmanızdır. Sorunları değil çözümleri konuşacağız. Mesai saatlerine bağlı kalmaksızın, Kemalpaşa’ya en iyi hizmeti sunmak için hep birlikte çalışacağız. Belediyemizin başarısı, doğrudan doğruya halkımızın yaşam kalitesini artıracaktır,” dedi.

EYLÜL MECLİSİNE SUNULACAK

31 Mart 2024 Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde Kemalpaşa halkına verilen vaatleri ve projeleri içeren seçim bildirgesinin güncellenip geliştirilmesiyle oluşturulacak olan stratejik plan, aynı zamanda Kemalpaşa Belediyesi’nin 2025-2029 döneminde izleyeceği yolun bir haritası olacak. Mahalli Seçimleri izleyen altı ay içerisinde meclise sunulması gereken stratejik planla ilgili olarak stratejik geliştirme üst kurulu ve stratejik planlama ekibi oluşturuldu. Planın 1 Ekim tarihine kadar belediye meclisine sunulması hedefleniyor. Bu kapsamda, belediyenin tüm birimlerinin etkin ve verimli bir şekilde çalışması ve Kemalpaşa halkına en iyi hizmeti sunması amaçlanıyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*