‘Super Crazy Rhythm Castle’ 14 Kasım’da Sizlerle!

Oyunseverler ayrıca Beatmania, Gradius ve Castlevania serisinden müziklerin de yer aldığı 4 İkonik Konami Parçasıyla ilk kez tanışacak!

 

Konami Digital Entertainment B.V. ve İngiliz oyun geliştiricisi Second Impact Games bugün itibarıyla Super Crazy Rhythm Castle‘ın 14 Kasım’da tüm dünyada PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam® ve Nintendo Switch™ üzerinde satışa sunulacağını açıkladı! İşini sağlama almak isteyen oyunseverler, bugünden itibaren oyunu dijital ön sipariş edebilirler.

 

Çıkış tarihi duyurusunun bir parçası olarak KONAMI, Super Crazy Rhythm Castle‘da yer alan 30’dan fazla müzik parçasından 4’ünün, sevilen Beatmania, Gradius ve Castlevania serilerinden olduğunu belirtti. Şarkıların ayrıntıları şöyle:

 • Şarkı İsmi: Smooooch | Oyun Serisi: Beatmania
 • Şarkı İsmi: Gradius Remix | Oyun Serisi: Gradius
 • Şarkı İsmi: Bloody Tears | Oyun Serisi: Castlevania
 • Şarkı İsmi: Vampire Killer | Oyun Serisi: CastlevaniaSecond Impact Games Hakkında

  Second Impact Games, 2011 yılında iki genç programcı tarafından herkesin keyifle oynayabileceği oyunlar yapma hayalini gerçekleştirmek amacıyla kuruldu. Ekip Brighton şehrinde, 10 yıldan fazla bir süredir çeşitli projeler üzerinde yoğun bir şekilde çalışmakta. Kimi zaman diğer stüdyolara fikirlerini hayata geçirmelerinde yardımcı olurken kimi zaman da pazarlama ajanslarıyla iş birliği yaparak kampanyalarına etkileşim katmalarına destek oldu. Hatta büyük markalarla gerçekleştirdikleri ortaklıklar sayesinde tüketicilere gösterilebilecek oyunlar ve uygulamalara imza attı. Elbette tüm bunlar olurken kendi oyunlarını geliştirmeye de devam etti ve farklı türleri nostaljik dokunuşlarla birleştirip boyutları aşarken ilerledi.

   

  Second Impact Games aynı zamanda, Flash oyunlarının parlak günlerinde milyonlarca kez oynanan Super Crazy Guitar Maniac Deluxe serisinin de geliştiricisidir. SCGMD ruhu, bugün Super Crazy Rhythm Castle’da yaşamaya devam ediyor.

   

   

  Konami Group Hakkında

  Konami Group 1973 yılında arcade’ler için eğlence makineleri üreten bir şirket olarak kurulmuş ve yıllar içerisinde çeşitli pazarlarda farklı iş birimlerini içerecek şekilde büyümüştür. KONAMI HOLDINGS CORPORATION an itibarıyla Dijital Eğlence, Oyun Makineleri, Oyun ve Oyun Sistemleri ve Spor alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirket 1984 yılında Osaka Securities Exchange, 1988’de Tokyo Stock Exchange ve 1999’da London Stock Exchange üzerinde halka açılmıştır. Daha fazla bilgi için konami.com/en adresini ziyaret edebilirsiniz. 

   

  Konami Digital Entertainment Hakkında

  Konami Group’un ana şirketi olan Konami Digital Entertainment, mobil, konsol ve kart oyunları için eğlenceli içerikler geliştirmektedir. Şirket, dünya çapında ünlü eFootball™, Metal Gear, Silent Hill, Castlevania, Contra ve Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu serisi gibi oyunlarıyla tanınır. Daha fazla bilgi için konami.com/games/corporate/en/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

 •  

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*