Ünlü İsimler beIN Gurme Ekranlarında Sohbetlerini Mutfağa Taşıdı!

Türkiye’nin lider dijital platformu Digiturk’ün, beIN GURME programı “Sedef’e Yemeğe Bekleriz”in 11’inci bölümü, yine ünlü isimleri ve eşsiz tatları keyifli sohbetler eşliğinde izleyici ile buluşturuyor. Programın bu haftaki konukları Aslı Şafak, Onur Büyüktopçu ve Gonca Vuslateri!

Digiturk 21. kanalda yayınlanan Türkiye’nin lezzet ekranı beIN GURME’de, ‘Sedef İybar’ imzalı yemekli sohbet programı ‘Sedef’e Yemeğe Bekleriz’ cumartesi günü saat 19.20’de yeni bölümüyle ekrana geliyor. Sedef İybar evinin kapılarını açtığı, damakta iz bırakan tatlara içten sohbetlerin eşlik ettiği programa yeni bölümde yine birbirinden ünlü isimler konuk oluyor.

Benzersiz lezzetler ve keyifli sohbetler

Muhabbet eşliğindeki lezzet deneyiminde; dünya mutfağından seyahate, ilginç anılardan kıymetli arkadaşlıklara, güzellik sırlarından beslenme alışkanlıklarına, müzikten aşk ve ilişkilere kadar hayata dair ne varsa konuşulan programın bu haftaki misafirleri gazeteci&yazar Aslı Şafak, oyuncu&sunucu Onur Büyüktopçu ve oyuncu Gonca Vuslateri.

Yeni bölümde de her zamanki gibi izleyiciler konuklar gelmeden önce mutfakta İybar’ın marifetli ellerinden çıkan yemeklerin hazırlanışına tanıklık edecek, ardından da sofradaki keyifli muhabbete dahil olacak. Sedef İybar’ın özenle hazırladığı menüsünde bu hafta kıymalı ve sebzeli fırın makarna ile fırında armut tatlısı var.

“Sedef’e Yemeğe Bekleriz” yeni bölümüyle 19 Ağustos Cumartesi günü saat 19.20’de beIN GURME ekranlarında.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*